Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli - Zjarr
Ndëgjuar 2,133,165
Shkarkuar 25,008
Pëlqyer 13,355
Publikuar 30/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music video for #ZJARR performed by #Genta Ismajli


Listen/Download:
Spotify: https://smarturl.it/SpotifyZJARR
iTunes: https://smarturl.it/iTunesZJARR
AppleMusic: https://smarturl.it/AppleMusicZJARR
Amazon: https://smarturl.it/AmazonZJARR
Deezer: https://smarturl.it/DeezerZJARR


Music: Irkenc Hyka
Lyrics: MUMA
Video: Bug Production
Styling: Njomza Luci
Makeup: Studio Sellma
Hair: Kaci

Follow Genta:
https://smarturl.it/GentaFacebook
https://smarturl.it/GentaInsta
https://smarturl.it/GentaTwitter


Published by: Bzzz Entertainment
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store