Banner

Banner

Titulli Noizy x Dj A-Boom - Sekret i bukur
Ndëgjuar 3,997,623
Shkarkuar 30,008
Pëlqyer 42,062
Publikuar 27/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Available on: https://lnk.to/SekretIBukur
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/94932962
Spotify: https://open.spotify.com/album/2237UePUmvU0kZN0TYupWs
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/sekret-i-bukur-feat-dj-a-boom-single/1461485067?ls=1&app=itunes
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store