Banner

Banner

Titulli Cyanide - Tung Tung
Ndëgjuar 52,816
Shkarkuar 4,896
Pëlqyer 848
Publikuar 12/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Mirëmëngjesi..... Tungatjeta... Ju përshëndes...

Refreni:

Mirëmengjesi Tungatjeta tonve ju përshëndes,
Te rrena dhe e vërteta, dallimi une nmes.
Ditën e mirë e pres, ndrryshe se marr parasysh
Veq vazhdo hiq mos ta nin se e pagun diqysh!!


Strofa 1:

Botën se pranoj qysh osht,
po qysh du mi pa,
Unë shkoj drrejt jo tenalt,
kshtu që smuj me ra,
Ti e njek kohën, un jetoj në natyrë,
Mos e thuj asni fjal po ti sho në ftyrë,
Me marr frymë, une nuk e kom për detyrë,
Qona qdo mengjes me vullnet
horizonin me kqyrë,
Inatgjit munen kët sen veq,
Pa dashni me kqyrë,
Thu ti që i kom qi ton natën
E ju kom derdh në ftyrë,
E marrin dikon nqaf ose ja marrin e ngojë,
Si dihet me kta karaktera, Me ta gjithka o lojë!!
E na munem mu qi sonte zemër, E nesër apet...
Ose munem me djegë
Edhe vetëm me bo muhabet!!

Ura:

E nëse nuk ma jep qa du, Ama qa meritoj,
Kurrë sjom kon kurva pazarit,
Principet nuk i ndrroj!
Trregimin ta zbukuroj, rrenat kurr nuk ja shtoj,
Përfundimi muhabetit - un e ti sjena nisoj!!

Strofa 2:

Qihet njeri vetëm, qihet edhe qifti,
Motra nderit i shtin gishtat, qihet edhe Prifti,
A mos jom ka rrej najsen? Apo jom ka shpifi?
Hypi shkallav qimi nonës, se u prish lifti!!
Mu njersit pak, ndaq me hup peshë,
Rreperat jasht fitnesi, sjon ka qojn peshë.
Belbanat menojn që kan mrri, e kan shit stilin,
Marre me thon që je rritë tu e ngu Katilin!!
Nkohën tonë, rreperat e kan bo e jon burgos,
Sot rreperat rrinë ton ditën, tu u grimos,
Wanna be Tupaca, gangstera në thojzë,
I fryjnë buztë si pata sa her tmarrin pozë,
Kan harru po mdoket qysh rroket me jetë,
220 ki kujdes mos em dil drrejt,
30 vjet sëm kan pjek, veq pak ma i qetë,
E lo kafshën me vozitë, edhe ju shkeli krejt!!


Refreni:

Mirëmengjesi Tungatjeta tonve ju përshëndes,
Te rrena dhe e vërteta, dallimi une nmes.
Ditën e mirë e pres, ndrryshe se marr parasysh
Veq vazhdo hiq mos ta nin se e pagun diqysh!!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store