Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu ft Vjollca Haxhiu - Tung Tung
Ndëgjuar 1,421,011
Shkarkuar 1,493
Pëlqyer 2,152
Publikuar 24/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store