Banner

Banner

Titulli BimBimma ft. Cyanide - Jeta e shkurte
Ndëgjuar 309,700
Shkarkuar 1,369
Pëlqyer 3,777
Publikuar 05/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
BimBimma - Jeta e shkurtë ft. Cyanide

Beat: Akord'0
rec/mix: Faton Dolaku
BIMA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store