Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Kreshnik Avdiu - Mirupafshim oj Medine
Ndëgjuar 1,344,268
Shkarkuar 9,264
Pëlqyer 13,989
Publikuar 24/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
teksti: Gold AG
melodia: Kreshnik Avdiu
orkestrimi: Florent Boshnjaku
pamjet: Granit Hyseni & Gold AG (iphone X max)
editimi : M PRODUCTION

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Connect with Gold AG
Facebook | https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | https://www.instagram.com/arianagushi/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store