Banner

Banner

Titulli Don Phenom ft Ronela Hajati - Dilema
Ndëgjuar 8,518,780
Shkarkuar 20,838
Pëlqyer 34,161
Publikuar 01/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


Don Phenom ft Ronela Hajati - Dilema (Prod. CekicBeatz)

____________________________

Did you subscribe to DON PHENOM's Official channel? 👇🏼
💎 https://smarturl.it/SubscribeDONPHENOM

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/PhenomRonelaDilema

____________________________

Video: Opus Cinema
Prod: CekicBeatz
Guitar: Astrit Stafa
Lyrics: Don Phenom, Ronela Hajati

Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

📌Connect with DON PHENOM :
Instagram ► https://instagram.com/donphenomofficialpage

📌Connect with RONELA HAJATI :
Instagram ► https://www.instagram.com/ronelahajatiofficial

📌Connect with CEKIZ BEATZ :
Instagram ► https://www.instagram.com/cekicbeatz

📌Connect with ASTRIT STAFA :
Instagram ► https://www.instagram.com/astritstafa

📌Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

℗ & © DON PHENOM & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#donphenom #ronela #folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store