Banner

Banner

Titulli Tayna x Cricket - Caliente
Ndëgjuar 22,374,070
Shkarkuar 60,397
Pëlqyer 105,089
Publikuar 15/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Caliente

Music & Produced by: Cricket
Lyrics: Tayna
Master: Nome
Hair & Makeup: Sellma & Kaci
Styling: Donika Loci
Video: Entermedia
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store