Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati - Lage
Ndëgjuar 5,976,273
Shkarkuar 17,212
Pëlqyer 29,176
Publikuar 21/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Lage

Produced by Marko Polo
Melody & lyrics: Ronela Hajati
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store