Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Pse jam gjalle
Ndëgjuar 397,719
Shkarkuar 433
Pëlqyer 2,223
Publikuar 22/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Teksti & Muzika Besim Bunjaku
Orkestrimi Ermal Krasniqi
video MProduction

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/SefeDurajSub

© & ℗ Sefe Duraj & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store