Banner

Banner

Titulli Getinjo - Daddy
Ndëgjuar 723,725
Shkarkuar 8,673
Pëlqyer 9,167
Publikuar 22/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Beat & Rec.: Lil‘s Melody & Plaki

mix&master: mixedbyplaki

Video : VISUAL CR

Connect with Getinjo:
https://www.facebook.com/OfficialGetinjo
https://www.instagram.com/getinjo
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store