Titulli Genc Prelvukaj ft Aurela Gace - Adrenaline
Ndëgjuar 102
Shkarkuar 32
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Genc Prelvukaj ft Aurela Gace - Adrenaline - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store