Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Dashnija jem
Ndëgjuar 532,120
Shkarkuar 437
Pëlqyer 1,909
Publikuar 04/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Teksti & Muzika Besim Bunjaku
Orkestrimi Ermal Krasniqi
Video MProduction

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/SefeDurajSub

© & ℗ Sefe Duraj & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store