Banner

Banner

Titulli Sef Duraj - Qka i Bana Vetes
Ndëgjuar 343,274
Shkarkuar 102
Pëlqyer 1,097
Publikuar 10/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/SefeDurajSub

© & ℗ Sefe Duraj & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store