Banner

Banner

Titulli Zyber Avdiu ft. Sevdalit - Oj nafak e vllaut ton
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 665
Pëlqyer 0
Publikuar 05/06/2020

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store