Titulli Zyber Avdiu ft. Merita Tanushi - Vetem ty te kam dasht me zemer
Ndëgjuar 156
Shkarkuar 22
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Zyber Avdiu ft. Merita Tanushi - Vetem ty te kam dasht me zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store