Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Shume ty te du
Ndëgjuar 1,514,323
Shkarkuar 350
Pëlqyer 5,519
Publikuar 12/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
#remzieosmani #shumetytedu
Lyrics: Naldi
Music: Naldi / Sardi
Arrangement: Naldi Production
Video: EMF- Creative
Publisher: Prominent Network
All Rights reserved ® Prominent Network
Faleminderit: Villa Park & White House

http://www.facebook.com/RemzieOsmani
https://www.instagram.com/remzie.osmani/

Ref.
Shumë ty te du
Je i bukur o për marshalla
Tjetër s’du
Sytë e mi veç ty po dojnë me t’pa


Mehlemi mehlem i trupit tem, ti jeee
Zemra ime rreh veç për ty, nije

Gzoju gzoju jeta jeme
Unë n’dorë tane ti n’dorë teme
Eja eja përgjithmonë
Asnjë jete me ty s’mjafton

Ref.
Shumë ty te du
Je i bukur o për marshallah
Tjetër s’du
Sytë e mi veç ty po dojnë me t’pa


Një milion dashni mi kanë ofru
Dije
Por ti je ma i miri djalë për mu
Oh ti je

Gzoju gzoju jeta jeme
Unë n’dorë tane ti n’dorë teme
Eja eja përgjithmonë
Asnjë jete me ty s’mjafton

Ref.
Shumë ty te du
Je i bukur o për marshallah
Tjetër s’du
Sytë e mi veç ty po dojnë me t’pa
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store