Banner

Banner

Titulli Keli - MAMA
Ndëgjuar 381,099
Shkarkuar 383
Pëlqyer 1,408
Publikuar 15/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Booking: 0041 79 268 11 11 & 0038 971 533 338
Instagram: https://www.instagram.com/keli_official/?hl=de
Facebook: https://www.facebook.com/Keli-Official-575510365840686/

Abonohu ne kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCphU2GhpupSfKEejTF22BCA

Tekst Idea: Keli
Studio: Meti Neziri
Orkestrimi: Ylber Qaili
Producent: Arif Ibishi
Video: Jehona Production


MAMA

2X
TY JE NUMER 1
ME TY NUK MUJN ME U SHTY
TY JE BOMBA FARE
8 ME 2 GJITHVE VA BANE.

Refereni:
HAJDE HAJDE MAMA
HAJDE HAJDE MAMA
TY NKET VEND JE MA E MADHJA.

TY JE FENOMEN
CDO NJERI TE PERMEN
TY JE FANTAZI
AS NJE QETER SIKUR TI.

Refereni:
HAJDE HAJDE MAMA
HAJDE HAJDE MAMA
TY NKET VEND JE MA E MADHJA.

Refereni:
HAJDE HAJDE MAMA
HAJDE HAJDE MAMA
TY NKET VEND JE MA E MADHJA.

© 2019 Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Keli Official.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store