Banner

Banner

Titulli Arta - Ske dit mem dasht
Ndëgjuar 1,467,777
Shkarkuar 119
Pëlqyer 6,225
Publikuar 16/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Produced by: Don Arbas
Rec, Mix & Mastering: Arbasound
Lyrics: Arsim Bunjaku
Video: ImagineFilms
Styling: Djellza Design
Hair: Festim Jashari
Make up: Armela Reshani

Arbasound
https://smarturl.it/ArbasoundFacebook
https://smarturl.it/ArbaSoundInstagram
https://smarturl.it/ArbasoundTwitter

Arta Bajrami
https://smarturl.it/ArtaBajramiFacebook
http://smarturl.it/ArtaBajramiInstagram
https://smarturl.it/ArtaBajramiTwitter

Don Arbas
https://smarturl.it/DonArbasFacebook
http://smarturl.it/DonArbasInstagram
https://smarturl.it/DonArbasTwitter


All Rights Reserved (P) & (C) Arbasound


S’ke dite me m’dashte

Po m’godet aty
Ku m’dhem... me teper
Lotet u thane por shenja mbet
Gjithe jeten

Gjithe kete urrejtje
Si po ta zen...ajo zemer
Me thy eshte lehte
Me rujt eshte vshtire... oh nje femer


Ne syte e tu tash dhe dikur
Isha nje e pavlere
Plagen qe e hape s’mbyllet kurre
Sot e ksaj dite m’therr

Ne syte e tu u shua shpejt
Dashnia qe e kem pase
Me ke perbuzur pa te drejt
Ti kurre s’ke dite me m’dashte


Fundin e dija qe n’fillim
Por s’fola
Zemren e lige mendoja
Ta ndryshoja......
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store