Banner

Banner

Titulli Blero - A thu baby
Ndëgjuar 371,919
Shkarkuar 5,086
Pëlqyer 1,952
Publikuar 18/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Teksti & Muzika: Fissi & Doni
Co-Produced: Slicky
Kitare: Astrit Stafaj
Mix & Master: Fissi & Doni
Producent Ekzekutiv: Blero
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store