Banner

Banner

Titulli Blero ft. Fissi, Slicky - Marshallah
Ndëgjuar 116,470
Shkarkuar 5,854
Pëlqyer 1,217
Publikuar 19/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Teksti & Muzika: Fissi, Doni & Slicky
Sax: Durim Gashi
Mix & Master: Doni, Fissi
Producent: Blero
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store