Banner

Banner

Titulli Stine ft. GBMC - Per inati
Ndëgjuar 1,423,782
Shkarkuar 314
Pëlqyer 7,796
Publikuar 24/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stine Records Social Media
►Stine on Instagram : https://www.instagram.com/stine_records/
►Stine on Facebook : https://www.facebook.com/Stine.official/
►Stine Facebook Account: https://www.facebook.com/Stine1981
►Subscribe to Channel : https://goo.gl/o2pndu
►Check Recent upload : https://goo.gl/KNk6nt
--------------------------------------------------------
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Digital Stores - https://fanlink.to/PerInati
Autor: Stine
Beat by: Jeris Kaso
Lyrics: Stine & GBMC
Mix & Master: Stine Records
Video by: Stine Records
Art Director: Ergys Bamci
Camera & Drone: Olti Allmeta

Lyrics

STINE

A ka vend per fjale
Zemer tregom
Jo s'ka vend per fjale
Zemer besome

Me mire e leme me kaq
Edhe ec shkojme
Rruget na u ndane
Kshtu s'ke cben

Jo s'me plas shume
Dhe nese tjeter gjen
Po ta them tash
Fuck you and your boyfriend
Une e di mire zemer kush jom
Ti spo e din kush je ca don...

A quhet Dashni
Kur per dashni skemi fol kurre hic jo
A duhet
Me ta kujtu emrin e flliqt Bitch ....

Ref:
Ajo don ducati
Jeton per inati
Mban lente ngjyr matti
Edhe t'shef skic

Pushimet i don Majemi
Edhe santorini
United states edhe n'Ibiza beach

Bitchi e don famen
Ka marre cmime grammy
Po prape n'vetvete na ngelet nje hic
Ku qendron problemi
Problemi eshte te seni
Se kurve vogel jo sdin me u shit... 🤓


GBMC

E di mire kush jom x2
Tonat ti kam dhon x2
Problem me veten ki
Ske dash ti kerkon
Se influenca trendit
Zemren ta mundon

Je veç nji djallushe s'ke me emocion
Dhe universin me ta dhon nuk mjafton
Nuk o problem se une tash t'kam lon
Masken ta grisa edhe jeta vazhdon
Yeeeeeeea

Ma than ton po s'besova
Ooo oooo ooo
Po tash thelle n'shpirt e kuptova
Je negative,jo sje per mu
S'em 'intereson
Jo sje per mu
Mos merr n'telefon
Se jo nuk du
Harroji senet e vjetra ti me mu


Ref:
Ajo don ducati
Jeton per inati
Mban lente ngjyr matti
Edhe t'shef skic

Pushimet i don Majemi
Edhe santorini
United states edhe n'Ibiza beach

Bitchi e don famen
Ka marre cmime grammy
Po prape n'vetvete na ngelet nje hic

Ku qendron problemi
Problemi eshte te seni
Se kurve vogel jo sdin me u shit..
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store