Banner

Banner

Titulli KIDDA - COCO
Ndëgjuar 4,915,258
Shkarkuar 14,736
Pëlqyer 37,641
Publikuar 06/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream/Download: https://iam.fanlink.to/COCO

Follow TikTok: https://www.tiktok.com/@kiddatiktok

Subscribe to KIDDA’s channel ► https://www.youtube.com/theonlykidda?...

Follow KIDDA:
Instagram ► https://www.instagram.com/theonlykidda/

Produced by: Nurteel & Sqrtl Squad x Chameleon
Lyrics: KIDDA & Ghulo

Video: XL Films
Executive Prod: Ghost & Jetmir Agaj

Contact:
[email protected]


(℗ ) iAM Artist & KIDDA (©). All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store