Banner

Banner

Titulli Sabiani - Show Biz 2
Ndëgjuar 493,704
Shkarkuar 489
Pëlqyer 5,576
Publikuar 03/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Executive producer: Sabiani & Petro Xhori

Sabian Medini on Instagram: @sabiani_original

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/big-burdello-single/1478642454?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/0nGbQd8CHOoJXwEXKGJZuc
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/109644692
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store