Banner

Banner

Titulli Loredana - HANA
Ndëgjuar 4,099,396
Shkarkuar 8,175
Pëlqyer 58,821
Publikuar 12/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Provided to YouTube by Believe SAS

HANA · Loredana

KING LORI

℗ Loredana

Released on: 2019-09-13

Composer: Joshua Allery
Composer: Laurin Auth
Author: Loridana Zefi
Arranger: Macloud
Music Publisher: SonyATV Publishing
Music Publisher: Warner Chappel Publishing

Auto-generated by YouTube.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store