Titulli Noizy x Loredana - Heart attack
Ndëgjuar 2,680
Shkarkuar 482
Pëlqyer 26
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Noizy x Loredana - Heart attack - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store