Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati - MVP
Ndëgjuar 2,070,706
Shkarkuar 4,583
Pëlqyer 12,359
Publikuar 20/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/MVP

MELODY & LYRICS: Ronela Hajati
MUSIC & ARRANGEMENT: Tull Production
VIDEO: Sebastian Production
STYLING: ZV Store & Saint London
HAIR & M.U.A: Sageri Makeup
EXECUTIVE PRODUCER: Gramoz Kotroci, Ardit Cuni
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store