Banner

Banner

Titulli Mozzik - Dhelper Dinake
Ndëgjuar 19,529,542
Shkarkuar 7,566
Pëlqyer 167,651
Publikuar 07/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Dhelper Dinake jetzt überall online ► http://www.umg.lnk.to/DhelperDinake

Spotify ► https://spoti.fi/2qoaQa7

Instagram ► https://www.instagram.com/mozzik/

Kanal abonnieren► https://zyrk.us/mozzikabo


MUSIK
Text: Mozzik
Musik & Produktion: Rzon

VIDEO
Video & Camera - Entermedia
Regie: Mozzik
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store