Banner

Banner

Titulli Kaltrina Selimi ft Alban Mehmeti - Potpuri
Ndëgjuar 1,521,411
Shkarkuar 476
Pëlqyer 2,401
Publikuar 12/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Producent Ekzekutiv: Shpetim Desku
Ork.: Labi Mezini
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store