Banner

Banner

Titulli Alida ft GBMC - Vetem nje nate
Ndëgjuar 359,075
Shkarkuar 251
Pëlqyer 3,198
Publikuar 22/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Beat by: Stine
Lyrics: Stine & GBMC
Video by: Estia Film
Camera: Olti Allmeta, Elvis Sula
Exclusiva Producent: StineRecordsOfficial2019


Stine Records Social Media
►Stine on Instagram : https://www.instagram.com/stine_records/
►Stine on Facebook : https://www.facebook.com/Stine.official/
►Stine Facebook Account: https://www.facebook.com/Stine1981
►Subscribe to Channel : https://goo.gl/o2pndu
►Check Recent upload : https://goo.gl/KNk6nt
--------------------------------------------------------
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store