Banner

Banner

Titulli Elinel ft Genc Prelvukaj - Bijt e Shqipes
Ndëgjuar 333,149
Shkarkuar 585
Pëlqyer 3,893
Publikuar 02/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music: Cricket Music
Video lyrics: Venhar Mehmeti
Lyrics: Elinel & Genc Prelvukaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store