Banner

Banner

Titulli Meda - Vakt o vakt
Ndëgjuar 1,654,640
Shkarkuar 2,402
Pëlqyer 4,097
Publikuar 07/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Produced by: EmraCom
Tekti: Ghulo
Muzika & Orkestrimi: Wirusi
Beat: Dardan Osmanollaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store