Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka ft Don Phenom - A Je Vetem
Ndëgjuar 3,086,314
Shkarkuar 2,297
Pëlqyer 24,571
Publikuar 12/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music By Irkenc Hyka
Mix & Master Co Produced By JoJo
Lyrics By Endrit Mumajesi ( MUMA ) & Don Phenom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store