Banner

Banner

Titulli Altin Sulku ft Anila Mimani - Nishani
Ndëgjuar 2,259,264
Shkarkuar 3,834
Pëlqyer 15,078
Publikuar 13/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
Video by: Max Production

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/nishani-feat-anila-mimani-single/1492338476?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/1V9oCNxKNNCz4rWPlI5IEB
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/123040492

#Altin #Anila #Nishani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store