Banner

Banner

Titulli Meda - Film
Ndëgjuar 2,329,353
Shkarkuar 4,969
Pëlqyer 5,756
Publikuar 13/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Executive producer: Emracom
Teksti: Ilir Berani
Muzika: Nurteel
Orkestrimi: Wirusi & Nurteel
Sponsor by: Shade Lounge Bar

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/film-single/1491611302?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/0Dyqlu8KE4QCTJrGcAv2Nc
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/123029682
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store