Banner

Banner

Titulli B2N ft Arian Gjoka - Shero
Ndëgjuar 708,736
Shkarkuar 4,586
Pëlqyer 5,948
Publikuar 20/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Muzika & Teksti - B2N

Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/shero-cuc-mirdite-feat-arian-gjoka-single/1492580071
Spotify: https://open.spotify.com/album/5VYMZpcZT91p0udbeIE3zx
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/124079482
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store