Titulli Qendresa x Arian Demaj - E bajm hallakam
Ndëgjuar 154
Shkarkuar 16
Pëlqyer 0
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Qendresa x Arian Demaj - E bajm hallakam - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store