Titulli Ylli Demaj x Duli x Fatlume Popovci - Knon bilbili
Ndëgjuar 1,061
Shkarkuar 55
Pëlqyer 3
Publikuar 01/02/2023

Texti i këngës

Ylli Demaj x Duli x Fatlume Popovci - Knon bilbili - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store