Titulli Halili Seferve x Afrim Aliu - E ne bahce knon bilbili
Ndëgjuar 354
Shkarkuar 3
Pëlqyer 1
Publikuar 13/03/2023

Texti i këngës

Halili Seferve x Afrim Aliu - E ne bahce knon bilbili - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store