Banner

Banner

Titulli Aleksander Gjoka ft. Endri ft. Stefi - Jeta ime
Ndëgjuar 472,371
Shkarkuar 184
Pëlqyer 3,385
Publikuar 02/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music: Aleksander Gjoka
Lyrics: Pandi Laco
Music Production: Genti Myftaraj (Gmaj7)

Eca gjate
E ndalova
Ktheva syte
Ne Jeten pas

Gota bosh
Ndoshta Mijera
Shume muzike
Per Pak para

Neper bote
Mata rruget
Here I vetem
Neper nate


Shume Vajza
Kam takuar
Per secilen
Kam nje varg


Je jeta ime
Je jeta ime
Se jeten time
Mbi supe mbaj

Ndonjehere
Jam rrezuar
Se nje grusht
Jeta ma dha


Prape u ngrita
E vazhdova
Te ngjit shkallet
Nje nga nje

Dhe kur vdekja
U shfaq perballe
Nje rruge tjeter
Fati ma la

Dhe kur Fama
Me ka pushtuar
Kam besuar
Nuk jam "star"

Jeta ime
Jeta ime
Se jeten time
Mbi supe mbaj


Dashurine
E kerkova larg
E kuptova
Kur ate
E kisha praneSa portrete
S'i harrova kurre
Vetem Miq
Miq te vertete
Mbeten pak
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store