Titulli Ylli Baka ft Endri x Stefi Prifti - Kujt ja ben me sy
Ndëgjuar 227
Shkarkuar 47
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ylli Baka ft Endri x Stefi Prifti - Kujt ja ben me sy - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store