Titulli Andi Mezini x Jeta Abazaga - Dhandrri ma i miri
Ndëgjuar 653
Shkarkuar 18
Pëlqyer 1
Publikuar 15/01/2023

Texti i këngës

Andi Mezini x Jeta Abazaga - Dhandrri ma i miri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store