Titulli Vjollca Shala - Sprishet jeta per tjeter femer
Ndëgjuar 105
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Vjollca Shala - Sprishet jeta per tjeter femer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store