Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Jane do sene
Ndëgjuar 86,907
Shkarkuar 1,682
Pëlqyer 498
Publikuar 23/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store