Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Ska fajron
Ndëgjuar 65,347
Shkarkuar 2,449
Pëlqyer 155
Publikuar 24/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store