Banner

Banner

Titulli Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
Ndëgjuar 3,984,810
Shkarkuar 10,312
Pëlqyer 37,635
Publikuar 26/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by: BIGBANG (REDBOX Entertainment)
Written by: Dhurata Dora & BigBang
Styling: Monda Kul
https://www.mondastyling.com
Make UP: Arber Bytyqi
Lirijoli
Hair: Kaci
Diego Fossa

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DHURATA on Instagram: https://instagram.com/DhurataDora
BIGBANG on Instagram: https://instagram.com/BIGBANGbeats

℗ & © AVD Digital & Dhurata Dora. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store