Banner

Banner

Titulli Kida - Moti
Ndëgjuar 5,941,623
Shkarkuar 19,384
Pëlqyer 34,099
Publikuar 28/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download "MOTI" here 👉 https://avd-digital.lnk.to/moti
Music produced by: Prygo, Royal Music Group
Lyrics: Bimbima
Melody: Kida, Koston, Arianit
Mix & Master: Prygo
Directed by Elena Kelmendi
Visualized by Boulevard films

Hair: Ermira Nebihu
MakeUp: Vesa Gashi
Styling: Diana Qerimi

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

KIDA on Instagram: http://instagram.com/kida

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

℗ & © AVD Digital & KIDA. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store