Banner

Banner

Titulli PINT and FRIENDS - HAPPY NEW YEAR
Ndëgjuar 91,368
Shkarkuar 4,486
Pëlqyer 1,857
Publikuar 01/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Performed by:

Mc Kresha, Lyrical Son, Blleki, Lluni, Butrint Imeri,
Vesa Smolica, Semiautomatik, NS, Kreshnique, Erno,

The Band: Nesim Maxhuni - Drums, Dukaxhin Muhaxheri - Saksofon/Keyborad , Art Lokaj - E Guitar, Ahmet Nazifi - A Guitar, Fatjon Miftari - Keyboard/Bass, Kestrina Kallaba - Backvocal, Dj Driton , Dj Code,


Audio Recorded by: Leke Shehu
Mix and Master: Yll Nikci, Kushtrim Berisha

Bashkepuntor:

L-BISTRO
ROSE EVENTS
IDEAL COCTAIL
RED BULL

Producent/Organizator: Kushtrim Berisha, Onufer Berisha, Art Lokaj
Kamera: Rron Ismajli, Liridon Ademi, Fitim Krasniqi
Montazhi: Fitim Krasniqi, Egzon Surkishi
Animacionet, Grafika : Albeson Shabani, Endrit Bejta

© ℗ PRODUCED BY PINT 2020 © ℗

Ndalohet emitimi, ritransmetimi, kopjimi dhe keqperdorimi i materialit. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store