Banner

Banner

Titulli Lluni, Blleki, Semiautomatic, Kreshnique, NS - Freestyle per Ciferr
Ndëgjuar 1,019,255
Shkarkuar 4,380
Pëlqyer 4,596
Publikuar 18/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
"Freestyle per Ciferr" - Lluni, Blleki, Semiautomvtic, Kreshnique, NS

Lyrics by: LLuni, Blleki, Semiautomatic, Kreshnique, NS
Beat by: Blleki
Rec, Mix,Master: Kmaster, Erno (Pint Studio)
Produced by PINT 2019
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store