Banner

Banner

Titulli Mahmut Ferati - Sa sa o shpirt
Ndëgjuar 78,782
Shkarkuar 2,162
Pëlqyer 550
Publikuar 11/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media
Mahmut Ferati - Sa sa o shpirt (RedMediaKS 2020)
teksti :Jehona Lumi
mus&ork :Rinor Ukimeri (RRecords)
violinë : Mentor Sylejmani
Follow Red Media on…
FB: https://smarturl.it/RedMediaFB
IG: https://smarturl.it/RedMediaIG
Subscribe: https://smarturl.it/RedMediaSub

© & ℗ Red Media & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store